slide-2_biskup

 

 

 

„Z pewnością dla wielu łatwiej i korzystniej jest mieć młodych ludzi ogłupiałych i otumanionych, mylących szczęście z kanapą; dla wielu okazuje się to wygodniejsze, niż posiadanie młodych bystrych, pragnących odpowiedzieć (…) na wszystkie aspiracje serca”.

Papież Franciszek

 

„ZAPYTAJ BISKUPA” to videoblog Biskupa Leszka Leszkiewicza, który jest próbą odpowiedzi na pytania nurtujące dzisiejszą młodzież.
Pragniesz odpowiedzi na pytania egzystencjalne? Chcesz się czegoś dowiedzieć? Napisz na: zapytaj.biskupa@rusz-dusze.pl lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Pytania prosimy nadsyłać do końca miesiąca. Kolejne nagrania z odpowiedziami będą pojawiały się na kanale Rusz duszę (YT). Spośród wszystkich nadesłanych pytań Ks. Biskup odpowiada na 3 wybrane, na pozostałe odpowiedź nadejdzie drogą mailową.

 

Nie kombinuj – ZAPYTAJ!

 

slide-2

KTO MI POWIE…

Czy można przeciwstawić się papieżowi? Jak można walczyć z grzechem masturbacji? Czy w seminarium potrzebne jest zaświadczenie o zdanej maturze? Odpowiedzi na pytania udziela biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej Leszek Leszkiewicz. Posłuchaj Biskupa! Pytania
więcej
slide-2

Nurtuje mnie…

Jak wybaczyć komuś kto nas zdradził? Być z kimś takim, czy nie? Jak rozpoznać powołanie do kapłaństwa? Czym jest synod diecezjalny i kto może w nim uczestniczyć? Jak każdego miesiąca, odpowiedzi udziela bp
więcej